I-BIIP

I-BIIP - INTERNETOWY SERWIS BYTOMSKIEJ INFRASTRUKTURY INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

Menu

iNet-iKerg

plik foto id: 1400787003

Instrukcja i.Kerg Logowanie i.Kerg Adresy usłygi WMS / WFS Kody obiektów GI

Przerwa w działaniu i.Kerg !!!!

Dzisiaj (10.05.2019 r.) z powodu aktualizacji systemu Geo-Info nastąpiła przerwa w działaniu serwisu i.Kerg. PRACE AKTUALIZACYJNE POTRWAJĄ OK. DO GODZ. 10.00. Prosimy o cierpliwość.

Za utrudnienia z góry przepraszamy!

Przed pierwszym logowaniem w systemie i.Kerg uprzejmie prosimy o przesłanie na adres e-mail  - agk@um.bytom.pl następujących danych:

Powyższe informacje pozwolą uporządkować dotychczasową bazę danych oraz umożliwią prawidłową rejestrację robót geodezyjnych w nowym systemie. Po uzupełnieniu bazy Referatu Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego na adres e-mail firmy zostanie przesłany login i hasło do systemu i.Kerg.

Płać wygodnie i bezpiecznie przez Internet dzięki usłudze Paybynet!

plik foto id: 1400787009

Informujemy, że system iKerg umożliwia wnoszenie opłat przez Internet - płatności realizowane są poprzez bezpieczną usługę Paybynet - Przelew z Potwierdzeniem. Jako pierwsi z płatności Paybynet w systemie iKerg mogą skorzystać klienci następujących Banków:

Bank Pekao SA, Bank Millennium, Citi Handlowy, Alior Bank, Getin Bank, Plus Bank, PBS Bank oraz blisko sto banków spółdzielczych zrzeszonych w SBG i BPS Banku.

Aktualna lista dostępnych banków

Niestety jeszcze nie wszystkie banki udostępniły usługę Paybynet - Przelew z Potwierdzeniem, dlatego prosimy o sprawdzenie, czy Państwa bank jest na liście i realizuje płatności w systemie iKerg. Prosimy również o zgłaszanie tych banków, których na ten moment nie ma na liście, a które są wymagane (informację przekażemy do Paybynet z prośbą o zgłoszenie bezpośrednio do banków). Przed dokonaniem płatności za pomocą wyżej wymienionej usługi proszę o zapoznanie się z powyższą listą. Za powstałe z tego powodu niedogodności serdecznie przepraszamy.

Dostępna nowa Ortofotomapa 2018

Nową ortofotomapę z listopada 2018 r. można pobrać z serwisu WMS:

http://sitplan.um.bytom.pl:11180/isdp/gs/ows/wms?

Pliki do Pobrania

Formularz zgłoszenia pracy geodezyjnej Załącznik nr 1 do wzoru zgłoszenia prac geodezyjnych Załącznik nr 2 do wzoru zgłoszenia prac geodezyjnych Załącznik nr 3 do wzoru zgłoszenia prac geodezyjnych Wzór karty ewidencyjnej budynku Wykaz zmian danych ewidencyjnych budynku Wniosek o aktualizację operatu ewidencji gruntów i budynków Wniosek o uwierzytelnienie dokumentów na potrzeby postępowań administracyjnych, sądowych lub czynności cywilnoprawnych

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE